wtorek, 12 lipca 2016

BRAK POSTÓW ? KTOŚ WŁAMAŁ SIĘ I USUNAŁ WSZYSTKO!

Hej kochani !

Nie mam pojęcia co się stało, ale wszystkie posty zniknęły z mojego bloga. Nie wiem jak to się stało, gdyż teraz wchodząc na bloga, odkryłam to. Znalazłam jednak ciekawe informacje wchodząc na mojego maila w MOJE KONTO -> LOGOWANIE I BEZPIECZEŃSTWO, że ktoś korzystający z systemu Linux, wchodził na moją skrzynkę mailową z którą powiązany jest mój blog. Ja nie korzystam z takiego systemu i nie znam nikogo takiego, a druga sprawa podane są różne lokalizacje z których było logowanie, m.in. moje miejsce zamieszkania, potem jest napisane tylko Polska, następnie Kraków, kolejna jest Warszawa, a na końcu Ostrawa. Pisze jedynie, że to są ostatnie lokalizacje logowania z tego systemu, a być może jest ich więcej. Nie mam pojęcia o co kompletnie w tym chodzi, czemu ktoś to zrobił, co ja tej osobie lub osobom zrobiłam? Bardzo chciałabym się tego dowiedzieć, ale nawet nie wiem jak?
Liczę, że nie obrazicie się na mnie, że nie ma postów, ale jestem kompletnie załamana z tego powodu, bo nie umiem uwierzyć jak ktoś może być tak nie czuły i wyrachowany, bo usunąć czyjąś całą pracę? Ale nie poddam się i nie dam temu komuś satysfakcji. Posty postaram się wrzucać regularnie bez względu na to co się właśnie stało, lecz z góry informuję, że dzisiaj to jest wyjątek, że notka pojawia się w inny dzień, bo uznałam, że muszę o tym napisać jak najszybciej. Więc wracając do tego co pisałam, następny post nie pojawi się już jutro (środę) lecz dopiero w sobotę.

Życzę wszystkim miłej nocy, dobranoc.

11 komentarzy :

 1. Współczuje, muszę chyba zapisać gdzieś kopie robocze postów na wszelki wypadek :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojejku biedna:(( Dostałabym zawału, gdyby to stało się na moim blogu. Z całego serduszka życzę ci powodzenia w odbudowaniu bloga!

  Jull.pl - klik!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, ja dowiadując się o tym byłam załamana, ale jest trochę lepiej, ale wiem, że dużo pracy i czasu zajmie mi napisanie nowych postów

   Usuń
 3. Ale koszmar, bardzo współczuję. :( Tyle pracy... :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę to zajmie, ale teraz staram się już na to patrzeć, że będzie lepiej

   Usuń
 4. O rany, współczuję! Trzymaj się!

  OdpowiedzUsuń
 5. Boże , ale Ci współczuję pewnie włożyłaś w te posty dużo pracy i serca :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to prawda, wcześniej byłam tym kompletnie załamana, ale z biegiem czasu jest trochę lepiej

   Usuń
 6. Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby z mojego bloga usunęły się wszystkie posty! Współczuję z całego serducha :/

  typoweblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było ciężko, byłam tym kompletnie podłamana, ale z biegiem czasu jest trochę lepiej

   Usuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka